Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Urszula Skubis” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Korespondencja Wł. Ptak Trzebinia”

 

Villach - karta pocztowa z 1928 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Urszula Skubis, Słowa kluczowe: Wł. Ptak, Trzebinia, Małopolska, Villach, Austria


Karta pocztowa wysłana z miejscowości Villach (miasto w południowo-wschodniej Austrii, w regionie Karyntia, w pobliżu granicy ze Słowenią i Włochami), datowana prawdopodobnie 31.VIII.1928 (tekst wyblakły i mało czytelny). Karta została wydana w 1927 r. przez: "Verlag: Franz Schilcher, Klagenfurt [miasto na prawach powiatu w południowej Austrii, stolica Karyntii], Kramergasse 9. Odbiorcą pocztówki był: "J.W.Pan Wł. Ptak, Mechaniczna Piekarnia, Małopolska". Na awersie panorama Villach. Dokument udostępniła Urszula Skubis.


Nazwa dokumentu: Villach - karta pocztowa z 1928 r.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Urszula Skubis
Teczka (jednostki archiwalna): Korespondencja Wł. Ptak Trzebinia
Numer ID: CATL 44 A / 32.4.1
Sygnatura: brak
Autor: [podpis nieczytelny]
Data wytworzenia: 1928-08-31
Wytwórca: Wydawnictwo: Franz Schilcher
Miejsce wytworzenia: Villach (Austria)
Typ dokumentu: korespondencja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Urszula Skubis
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Wł. Ptak, Trzebinia, Małopolska, Villach, Austria
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Korespondencja Wł. Ptak Trzebinia"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.