Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Mieczysław Bajer” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty rodzinne”

 

Trzebinianie w początkach XX w.

Kolekcja (zbiór/zespół): Mieczysław Bajer, Słowa kluczowe: Trzebinia, Trzebinianie, Głuch, Ciepichał, Kolasa, fotrografia rodzinna


Fotografia rodzinna z początków XX w., która przedstawia mieszkańców Trzebini: Annę i Andrzeja Głuchów (Andrzej żył w latach 1865-1936) obok których stoją: ich córka, Felicja Ciepichał (żyła w latach 1891-1974,ostatnia po lewej) Rozalia Głuch (żyła w latach 1893-1969, ostatnia po prawej), Maria Kolasa (stoi przed oknem, pośrodku)oraz Józef Kolasa (pośrodku,prawie niewidoczny, bo w tym miejscu zdjęcie jest uszkodzone). Na pierwszym planie siedzą najmłodsi członkowie rodziny - Jan Głuch i Stefania Głuch. Dokument udostępnił Mieczysław Bajer.


Nazwa dokumentu: Trzebinianie w początkach XX w.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Mieczysław Bajer
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty rodzinne
Numer ID: CATL 44 A / 34.3.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1901-07-02 - 1901-10-15
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępnił Mieczysław Bajer
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia, Trzebinianie, Głuch, Ciepichał, Kolasa, fotrografia rodzinna
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty rodzinne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.