Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zofia Nowara” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty z okresu zaboru austriackiego”

 

Wniosek do C.K. Sądu Powiatowego - 1909 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara, Słowa kluczowe: Trzebinia, Chrzanów, Trzebinianie, wniosek sądowy


Wniosek do Cesarsko-Królewskiego Sądu Powiatowego w Chrzanowie o wydzielenie realności i "utworzenie z takowej nowego ciała hipotecznego". W imieniu Jana i Weroniki Kuczawskich, mieszkańców Trzebini, wniosek sporządził "Dr. Zygmunt Keppler, adwokat krajowy w Chrzanowie" (o czym informuje pieczęć prostokątna w prawym górnym rogu). Druga pieczęć prostokątna z napisem "C.K. Sąd Powiatowy w Chrzanowie" i datą 9 października 1909 r., stanowi zarazem informację o dacie rejestracji dokumentu w rejestrze sadowym. Dokument udostępniła Zofia Nowara.


Nazwa dokumentu: Wniosek do C.K. Sądu Powiatowego - 1909 r.
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty z okresu zaboru austriackiego
Numer ID: CATL 44 H / 33.2.4
Sygnatura: brak
Autor: Dr Zygmunt Keppler - adwokat
Data wytworzenia: 1909-10-09
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: wniosek
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Zofia Nowara
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia, Chrzanów, Trzebinianie, wniosek sądowy
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty z okresu zaboru austriackiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.