Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zofia Nowara” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty z okresu zaboru austriackiego”

 

Wezwanie płatnicze z 1909 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara, Słowa kluczowe: Kraków, Trzebinia, Chrzanów, wezwanie płatnicze, zabór austriacki


Wezwanie płatnicze z 1909 r., na kwotę 6 koron - wystawione przez C.K. Dyrekcyę Okręgu Skarbowego w Krakowie, przesłane na adres Jana i Weroniki Kuczawskich, zamieszkałych w Trzebini. Dokument dwustronicowy (tu widoczny awers). Na rewersie dwie pieczęcie okrągłe: pierwsza z godłem Austro-Węgier i napisem w otoku "C.K. Dyrekcya Okręgu Skarbowego w Krakowie", a druga - przystawiona pod informacją o dokonanej wpłacie - posiada napis w otoku: "C.K. Urząd Podatkowy w Chrzanowie", a pośrodku uwidocznioną datę wpłaty ("19.X.909"). Podpisy odręczne nieczytelne. Dokument udostępniła Zofia Nowara.


Nazwa dokumentu: Wezwanie płatnicze z 1909 r.
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty z okresu zaboru austriackiego
Numer ID: CATL 44 H / 33.2.5
Sygnatura: brak
Autor: [podpisy nieczytelne]
Data wytworzenia: 1909-09-18
Wytwórca: C.K. Dyrekcya Okręgu Skarbowego w Krakowie
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: wezwanie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Zofia Nowara
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Kraków, Trzebinia, Chrzanów, wezwanie płatnicze, zabór austriacki
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty z okresu zaboru austriackiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.