Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zofia Nowara” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty z okresu zaboru austriackiego”

 

Uwiadomienie o zakastrowaniu domu z 1911 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara, Słowa kluczowe: kataster, zawiadomienie, Starostwo Powiatowe, Trzebinia, Chrzanów, zabór austriacki


Uwiadomienie o zakastrowaniu domu, zlokalizowanego pod adresem "Trzebinia-wieś 327", a należącego do Jana i Weroniki Kuczawskich. Dokument dwustronicowy, z okresu zaboru austriackiego - tu widoczny awers i rewers - ma przystawioną prostokątną pieczęć z napisem "C.K. Rada Namiestnictwa i kierownik C.K. Starostwa", pod którą znajduje się odręczny dopisek "wz. [w zastępstwie] Gostkowski" Dokument udostępniła Zofia Nowara.


Nazwa dokumentu: Uwiadomienie o zakastrowaniu domu z 1911 r.
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty z okresu zaboru austriackiego
Numer ID: CATL 44 H / 33.2.6
Sygnatura: brak
Autor: Gostkowski
Data wytworzenia: 1911-06-18
Wytwórca: Starostwio Powiatowe w Chrzanowie
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: zawiadomienie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Zofia Nowara
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: kataster, zawiadomienie, Starostwo Powiatowe, Trzebinia, Chrzanów, zabór austriacki
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty z okresu zaboru austriackiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.