Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zofia Nowara” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych”

 

Poświadczenie ubezpieczenia budynku - 1931 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara, Słowa kluczowe: ubezpieczenie domu, lata 30. XX w., Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych, Trzebinia, Kraków


Poświadczenie ubezpieczenia budynku od ognia wystawione przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych. Dokument sporządził - w dniu 25 lutego 1931 roku - Inspektor Wojewódzki PZUW w Krakowie i opatrzony jest jego pieczęciami. Dokument czterostronicowy (tu widoczna strona pierwsza). Na dwóch ostatnich stronach zamieszczono "Wyciąg z rozporządzenia Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 27 maja 1927 o przymusie ubezpieczenia od ognia oraz o Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń Wzajemnych". Dokument udostępniła Zofia Nowara.


Nazwa dokumentu: Poświadczenie ubezpieczenia budynku - 1931 r.
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara
Teczka (jednostki archiwalna): Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych
Numer ID: CATL 44 H / 33.3.19
Sygnatura: brak
Autor: [podpis nieczytelny]
Data wytworzenia: 1931-02-25
Wytwórca: Inspektor Wojewódzki PZUW w Krakowie [podpis nieczytelny]
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: decyzja
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Zofia Nowara
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: ubezpieczenie domu, lata 30. XX w., Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych, Trzebinia, Kraków
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.