Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zofia Nowara” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych”

 

Poświadczenie ubezpieczenia budynku - 1947 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara, Słowa kluczowe: Chrzanów, Trzebinia, Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych, lata 40. XX w., ubezpieczenie domu


Poświadczenie ubezpieczenia budynku wystawione przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych. Dokument dwustronicowy (tu widoczny awers) sporządził - w dniu 22 grudnia 1947 roku - Inspektor Powiatowy w Chrzanowie, więc opatrzony jest jego pieczęciami. Udostępniła Zofia Nowara


Nazwa dokumentu: Poświadczenie ubezpieczenia budynku - 1947 r.
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara
Teczka (jednostki archiwalna): Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych
Numer ID: CATL 44 H / 33.3.20
Sygnatura: brak
Autor: [podpis nieczytelny]
Data wytworzenia: 1947-12-22
Wytwórca: Inspektor Powiatowy w Chrzanowie
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: decyzja
Język: pol
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Chrzanów, Trzebinia, Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych, lata 40. XX w., ubezpieczenie domu
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.