Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zofia Nowara” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych”

 

Wezwanie płatnicze z 1948 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara, Słowa kluczowe: Chrzanów, Trzebinia, Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych, lata 40. XX w., ubezpieczenie domu


Wezwanie płatnicze wystosowane do mieszkańców Trzebini (Jana i Weroniki Kuczawskich) przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych - w sprawie przymusowego ubezpieczenia budynków od ognia. Dokument w bardzo niewielkim formacie, jednostronny - zaznaczono tylko, że składkę należy wpłacić w ciągu 7 dni od otrzymania wezwania w Zarządzie Gminy, Biurze Inspektoratu Powiatowego lub do rąk upoważnionego poborcy PZUW, a jej nieuiszczenie grozi egzekucją należności. Dokument udostępniła Zofia Nowara.


Nazwa dokumentu: Wezwanie płatnicze z 1948 r.
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Zofia Nowara
Teczka (jednostki archiwalna): Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych
Numer ID: CATL 44 H / 33.3.19
Sygnatura: brak
Autor: b. a.
Data wytworzenia: 1948-01-01 - 1948-12-31
Wytwórca: Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych
Miejsce wytworzenia: Chrzanów lub Trzebinia (?)
Typ dokumentu: decyzja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Zofia Nowara
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Chrzanów, Trzebinia, Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych, lata 40. XX w., ubezpieczenie domu
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.