Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teresa Jelonek” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Spotkania wychowanków księdza Luzara”

 

Spotkanie wychowanków ks. Luzara - 3

Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Jelonek, Słowa kluczowe: Trzebinia, harcerstwo, Luzarczycy


Doroczne spotkanie "Luzarczyków", około 13 września (rocznica śmierci ks. Mariana Luzara). Uroczysta msza św. Przy pamiątkowej tablicy składają kwiaty państwo Ostrowscy - Waleria (Wala) i Tadeusz. W pewnej odległości za nimi widoczna jest asysta liturgiczna - lektorzy: pierwszy od prawej Jacek Tekiela (obecnie ksiądz), drugi od prawej Krzysztof Baster, trzeci od prawej pan Sołtys. Udostępniła Teresa Jelonek.


Nazwa dokumentu: Spotkanie wychowanków ks. Luzara - 3
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Jelonek
Teczka (jednostki archiwalna): Spotkania wychowanków księdza Luzara
Numer ID: CATL 44 A / 6.6.3
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1970-01-01 - 1979-12-31
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Teresa Jelonek
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia, harcerstwo, Luzarczycy
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Spotkania wychowanków księdza Luzara"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.