Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Karolina Wojciechowska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Parafia Piotra i Pawła w Trzebini oraz uroczystości religijne”

 

Komunia w Parafii Piotra i Pawła

Kolekcja (zbiór/zespół): Karolina Wojciechowska, Słowa kluczowe: Trzebinia, Pierwsza Komunia, ks. Tomasz Czaplicki, Siostry Służebniczki NMP


Dzieci pierwszokomunijne w towarzystwie ks. Proboszcza Tomasza Czaplickiego i jednej z sióstr Służebniczek NMP - Starowiejskich. Fotografia została wykonana w latach 1928-1939 - gdyż ksiądz Czaplicki objął trzebińską Parafię Piotra i Pawła w 1928 roku, a w dniu 15 października 1939 roku został zamordowany przez nieznanych sprawców na plebanii w Trzebini. Dokument udostępniła Karolina Wojciechowska.


Nazwa dokumentu: Komunia w Parafii Piotra i Pawła
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Karolina Wojciechowska
Teczka (jednostki archiwalna): Parafia Piotra i Pawła w Trzebini oraz uroczystości religijne
Numer ID: CATL 44 A / 35.1.4
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1928-01-01 - 1939-10-14
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Karolina Wojciechowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia, Pierwsza Komunia, ks. Tomasz Czaplicki, Siostry Służebniczki NMP
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Parafia Piotra i Pawła w Trzebini oraz uroczystości religijne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.