Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Stowarzyszenie "Nasze Psary"” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pielgrzymki do Czernej”

 

Sodalicja Mariańska w Czernej, 1954 r. - 2

Kolekcja (zbiór/zespół): Stowarzyszenie "Nasze Psary", Słowa kluczowe: Sodalicja Mariańska, Psarzanie, Gmina Krzeszowice, Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej, Czerna


Pielgrzymka Sodalicji Mariańskiej z Psar (gmina Trzebinia) do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej (gmina Krzeszowice), którym opiekuje się zakon karmelitów bosych. Fotografię - datowaną na odwrocie "Czerna 17.VI.1954" - wykonano na tle zabudowań klasztornych. Dokument udostępniła Dorota Szydłowska ze Stowarzyszenia "Nasze Psary".


Nazwa dokumentu: Sodalicja Mariańska w Czernej, 1954 r. - 2
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Stowarzyszenie "Nasze Psary"
Teczka (jednostki archiwalna): Pielgrzymki do Czernej
Numer ID: CATL 44 B / 13.3.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1954-06-17
Miejsce wytworzenia: Czerna (w gminie Krzeszowice)
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniło Stowarzyszenie NASZE PSARY
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Sodalicja Mariańska, Psarzanie, Gmina Krzeszowice, Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej, Czerna
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pielgrzymki do Czernej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.