Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Barbara Góralska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dr Jan Kuchta - zasłużony lekarz”

 

Zaświadczenie o zatrudnieniu z 1963 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Barbara Góralska, Słowa kluczowe: zaświadczenie, Bukowina Tatrzańska, Chrzanów, Trzebinia, dr Jan Kuchta


Zaświadczenie, że dr Jan Kuchta - zamieszkujący już wówczas przy ulicy Garncarskiej w Chrzanowie (poprzednio mieszkał na terenie Sierszy, w granicach obecnej gminy Trzebinia) - jest zatrudniony w chrzanowskim szpitalu, jako ordynator oddziału płucnego od dnia 1 lutego 1950 do chwili wydania niniejszego dokumentu. Zaświadczenie wydano celem "przedłożenia w miejscu uzdrowiskowym Bukowina Tatrzańska" i jest ono podbite pieczęcią prostokątną z napisem "Szpital Miejski im. Bolesława Bieruta w Chrzanowie". Obecnie placówka ta nosi nazwę Szpital Powiatowy w Chrzanowie i mieści się w nowym, budynku. U dołu dokumentu pieczęć imienna z napisem "Dyrektor Szpitala Dr Bobrzyński Władysław" i parafa. Zaświadczenie udostępniła Barbara Góralska.


Nazwa dokumentu: Zaświadczenie o zatrudnieniu z 1963 r.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Barbara Góralska
Teczka (jednostki archiwalna): Dr Jan Kuchta - zasłużony lekarz
Numer ID: CATL 44 A / 37.1.9
Sygnatura: brak
Autor: dr Władysław Bobrzyński - Dyrektor Szpitala w Chrzanowie
Data wytworzenia: 1963-07-27
Wytwórca: Dyrekcja Szpitala Miejskiego im. B. Bieruta w Chrzanowie
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: zaświadczenie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Barbara Góralska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: zaświadczenie, Bukowina Tatrzańska, Chrzanów, Trzebinia, dr Jan Kuchta
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dr Jan Kuchta - zasłużony lekarz"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.