Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teresa Ichniowska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Kopiec J. Piłsudskiego w Krakowie”

 

Trzebinianie przy sypaniu Kopca Piłsudskiego w Krakowie - 1

Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska, Słowa kluczowe: Skomscy, Kopiec Józefa Piłsudskiego, Trzebinianie, Kraków


Trzebinianie przy sypaniu Kopca Piłsudskiego w Krakowie na Sowińcu – rodzina Skomskich, od lewej: Witold Skomski, Zofia Skomska, Michał Skomski (maszynista kolejowy), Lucjan Skomski. Zdjęcie sygnowane na odwrocie: "Kraków-Sowiniec, 19 sierpnia 1935", obok pieczęć prostokątna z napisem: "AERO-FOTO SOWINIEC", Kraków XVI. Gdyńska 17. Do dalszych zamówień i powiększeń podać opis sfotografowanych uczestników sypiacych KOPIEC I MARSZAŁKA POLSKI JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO". Udostępniła Teresa Ichniowska.


Nazwa dokumentu: Trzebinianie przy sypaniu Kopca Piłsudskiego w Krakowie - 1
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska
Teczka (jednostki archiwalna): Kopiec J. Piłsudskiego w Krakowie
Numer ID: CATL 44 A / 20.2.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1935-08-19
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Teresa Ichniowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Skomscy, Kopiec Józefa Piłsudskiego, Trzebinianie, Kraków
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Kopiec J. Piłsudskiego w Krakowie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.