Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teresa Ichniowska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Okres okupacji niemieckiej”

 

Kartki zaopatrzeniowe na produkty zbożowe i kawę zbożową

Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska, Słowa kluczowe: kartki zaopatrzeniowe, okupacja niemiecka, Trzebinia, Chrzanów


Kartki zaopatrzeniowe z okresu okupacji niemieckiej na "Nährmittel", (produkty zbożowe) oraz "Kaffersatz"(kawę zbożową), wydane mieszkance Trzebini, Jakobinie Skomskiej - udostępniła Teresa Ichniowska. Należy jednak wspomnieć, że w okresie okupacji kawę zbożową zastępowano czesto paloną mieszanką pszenicy i żołędzi.


Nazwa dokumentu: Kartki zaopatrzeniowe na produkty zbożowe i kawę zbożową
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska
Teczka (jednostki archiwalna): Okres okupacji niemieckiej
Numer ID: CATL 44 A / 20.5.2
Sygnatura: brak
Autor: władze okupacyjne
Data wytworzenia: 1940-04-01 - 1940-06-30
Wytwórca: władze okupacyjne
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: źródło historyczne
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Teresa Ichniowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: kartki zaopatrzeniowe, okupacja niemiecka, Trzebinia, Chrzanów
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Okres okupacji niemieckiej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.