Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Leszek Morawiecki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Miłośniczka motocykli Maria Chucherkówna ”

 

Prawo jazdy Marii Chucherkówny - 1937 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Leszek Morawiecki, Słowa kluczowe: prawo jazdy, okres międzywojenny, Trzebinia, Kraków


Prawo jazdy Marii Chucherkówny, mieszkanki Trzebini, wydane 21 grudnia 1937 r. Dokument posiada 4 stronice (tu widoczne strony 1 i 2), jest zatytułowany "POZWOLENIE nr 10414" i poświadcza fakt, ze okaziciel "uprawniony jest do kierowania motocyklów bez wózków i motocyklów z wózkami". Prawo jazdy zostało wydane przez Urząd Wojewódzki w Krakowie (posiada pieczęcie tego Urzędu), a wydał je (z upoważnienia Wojewody) inż. Al. Praczyński, Kierownik Odziału Dróg. Strony 3 i 4 zapełniają rubryki wypełniane w razie zmiany adresu właściciela dokumentu. Udostępnił Leszek Morawiecki.


Nazwa dokumentu: Prawo jazdy Marii Chucherkówny - 1937 r.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Leszek Morawiecki
Teczka (jednostki archiwalna): Miłośniczka motocykli Maria Chucherkówna
Numer ID: CATL 44 A / 19.4.1
Sygnatura: brak
Autor: inż. Al. Praczyński
Data wytworzenia: 1937-12-21
Wytwórca: Urząd Wojewódzki w Krakowie
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: źródło historyczne
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępnił Leszek Morawiecki
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: prawo jazdy, okres międzywojenny, Trzebinia, Kraków
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Miłośniczka motocykli Maria Chucherkówna "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.