Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Leszek Morawiecki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Miłośniczka motocykli Maria Chucherkówna ”

 

Egzamin na prawo jazdy - 1

Kolekcja (zbiór/zespół): Leszek Morawiecki, Słowa kluczowe: okres międzywojenny, egzamin na prawo jazdy, Trzebinianie, Chełmek


Egzamin na prawo jazdy na terenie garaży „Baty” w Chełmku , w dniu 12.12.1937 (sygnowane na odwrocie dokumentu). Na motocyklu jeździ Maria Chucherkówna (póżniej po mężu Morawiecka). Mężczyzna trzeci od lewej, w czapce, to Bolesław Morawiecki - udostępnił Leszek Morawiecki (syn).


Nazwa dokumentu: Egzamin na prawo jazdy - 1
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Leszek Morawiecki
Teczka (jednostki archiwalna): Miłośniczka motocykli Maria Chucherkówna
Numer ID: CATL 44 A / 19.4.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1937-12-12
Miejsce wytworzenia: Chełmek
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępnił Leszek Morawiecki
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: okres międzywojenny, egzamin na prawo jazdy, Trzebinianie, Chełmek
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Miłośniczka motocykli Maria Chucherkówna "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.