Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Leszek Morawiecki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Spotkania w gronie rodziny i przyjaciół”

 

Pieczenie ziemniaków w Tenczynku - 1

Kolekcja (zbiór/zespół): Leszek Morawiecki, Słowa kluczowe: okres międzywojenny, Trzebinianie, Chrzanowianie, dyrektor Tobiczyk, Tenczynek


Pieczenie ziemniaków nad "Stawem Wrońskim" w Tenczynku, wycieczka urządzona przez motocyklistów i automobilistów z Chrzanowa i Trzebini – w ostatnim rzędzie, druga od prawej pani Warmińska (dentystka z Chrzanowa), a trzecia od prawej (w skórzanym płaszczu i pilotce z okularami) Maria z Chucherków Morawiecka. W tym samym rzędzie, szósty od prawej stoi dyrektor Karol Tobiczyk, a obok niego (siódma od prawej) - w białej pilotce z ciemnymi okularami - stoi pani dyrektorowa Tobiczykowa. W pierwszym rzędzie – w berecie na głowie – siedzi Bolesław Morawiecki (ojciec udostępniającego fotografię Leszka Morawieckiego). Zdjęcie z lat 30. XX w.


Nazwa dokumentu: Pieczenie ziemniaków w Tenczynku - 1
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Leszek Morawiecki
Teczka (jednostki archiwalna): Spotkania w gronie rodziny i przyjaciół
Numer ID: CATL 44 A / 19.1.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1938-08-15 - 1939-08-31
Miejsce wytworzenia: Tenczynek
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępnił Leszek Morawiecki
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: okres międzywojenny, Trzebinianie, Chrzanowianie, dyrektor Tobiczyk, Tenczynek
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Spotkania w gronie rodziny i przyjaciół"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.