Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Emilia Rejdych z domu Koprowska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty Emilii Koprowskiej z lat 40. XX w.”

 

Potwierdzenie zameldowania w gminie Trzebinia - 1949 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Emilia Rejdych z domu Koprowska, Słowa kluczowe: Trzebinia, Psary, Namysłów, Biestrzyków, okupacja niemiecka, poświadczenie zameldowania, Emilia Koprowska-Rejdych


Potwierdzenie zameldowania w gminie Trzebinia, wystawione przez Zarząd Gminny na nazwisko Emilii Koprowskiej - zamieszkującej uprzednio w Biestrzykowie, powiat Namysłów (Dolny Śląsk)- która dnia 29 kwietnia 1949 roku "zgłosiła się na zamieszkanie" w gminie Trzebinia i została zameldowana we wsi Psary. Dokument ostemplowany został pieczęcią okrągłą z napisem: "Trzebinia, pow. Chrzanów. Zarząd Gminny Biuro Ewid. i Kontr. Ruchu Ludności" - udostępniła Emilia Rejdych z domu Koprowska.


Nazwa dokumentu: Potwierdzenie zameldowania w gminie Trzebinia - 1949 r.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Emilia Rejdych z domu Koprowska
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty Emilii Koprowskiej z lat 40. XX w.
Numer ID: CATL 44 A / 39.2.5
Sygnatura: brak
Autor: [podpis urzędnika nieczytelny]
Data wytworzenia: 1949 - 04 - 29
Wytwórca: Zarząd Gminny w Trzebini
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: zaświadczenie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Emilia Rejdych
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia, Psary, Namysłów, Biestrzyków, okupacja niemiecka, poświadczenie zameldowania, Emilia Koprowska-Rejdych
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty Emilii Koprowskiej z lat 40. XX w."
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.