Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Biblioteka Publiczna w Trzebini” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty wydane przed II wojną światową w zbiorach biblioteki ”

 

Józef Piłsudski w trumnie

Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteka Publiczna w Trzebini, Słowa kluczowe: Józef Piłsudski, Katedra Wawelska, Kraków, fotografia pośmiertna


Józef Piłsudski w trumnie w kaplicy św. Leonarda na Wawelu - pocztówka z 1935 r., wydana nakładem Katedry Wawelskiej w Krakowie - przekazał Andrzej Kopczyk


Nazwa dokumentu: Józef Piłsudski w trumnie
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteka Publiczna w Trzebini
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty wydane przed II wojną światową w zbiorach biblioteki
Numer ID: CATL 44 B / 1.3.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1935
Wytwórca: Parafia Archikatedralna na Wawelu
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępnił Andrzej Kopczyk
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Józef Piłsudski, Katedra Wawelska, Kraków, fotografia pośmiertna
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty wydane przed II wojną światową w zbiorach biblioteki "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.