Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Tadeusz Zając” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Sport w gminie Trzebinia”

 

Skocznia narciarska w Myślachowicach - 2

Kolekcja (zbiór/zespół): Tadeusz Zając, Słowa kluczowe: Tadeusz Zając, skocznia narciarska, Gmina Trzebinia, Myślachowice, Czerwona Góra


Skocznia narciarska w Myślachowicach, prawdopodobnie na Czerwonej Górze (istniała jeszcze druga skocznia na Górze Dębna). W 1956 roku na skoczni w Myślachowicach zorganizowano otwarte mistrzostwa powiatu chrzanowskiego w skokach. Zjechali na nie również zawodnicy ze Śląska, ale zawody wygrał Tadeusz Zając. Fotografię skoczni - prawdopodobnie z lat 50. XX w. - udostępnił Tadeusz Zając.


Nazwa dokumentu: Skocznia narciarska w Myślachowicach - 2
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Tadeusz Zając
Teczka (jednostki archiwalna): Sport w gminie Trzebinia
Numer ID: CATL 44 A / 41.1.4
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: lata 50.
Wytwórca: Ludowy Klub Sportowy „Błyskawica” Myślachowice
Miejsce wytworzenia: Myślachowice (w gminie Trzebinia) - Czerwona Góra
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CATL 44 A / 41.1.3
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Tadeusz Zając, skocznia narciarska, Gmina Trzebinia, Myślachowice, Czerwona Góra
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Sport w gminie Trzebinia"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.