Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Jadwiga Urbanowicz” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty rodzinne”

 

Dyplom ukończenia kursów kosmetycznych z 1933 r. - całość

Kolekcja (zbiór/zespół): Jadwiga Urbanowicz, Słowa kluczowe: Kraków, kursy kosmetyczne, Stanisława Sietnicka, T. Owczyński, Helena Apselówna


Dyplom o treści: "Komisja Egzaminacyjna Kursów Kosmetycznych pod kierownictwem Dra med. T. Owczyńskiego stwierdza niniejszem, że p. Stanisława Sietnicka ukończyła Kursy i złożyła wymagane egzaminy teoretyczne i praktyczne. Na podstawie niniejszego dyplomu p. Stanisława Sietnicka uzyskała odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu kosmetycznego." Dokument opatrzony został podpisami Komisji oraz okrągłą pieczęcią z napisem Kursy Kosmetyczne pod kierow. Dr. med. T. Owczyńskiego - Kraków". U góry dokumentu nadruk, potwierdzający, że Kursy zatwierdzone są przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Reskryptem Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie. Poniżej - po prawej - nadruk informujący, że instruktorką była inż. Helena Apselówna, absolwentka Uniwersité de Beauté w Paryżu. Dyplom dużego formatu - barwny, zdobiony złoceniami - datowany "Kraków, dnia 24 stycznia, r. 1933", pomieszczony jest w tubie kartonowej. Dokument udostępniła Jadwiga Urbanowicz


Nazwa dokumentu: Dyplom ukończenia kursów kosmetycznych z 1933 r. - całość
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Jadwiga Urbanowicz
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty rodzinne
Numer ID: CATL 44 A / 42.1.1
Sygnatura: brak
Autor: dr med. T. Owczyński i in. członkowie komisji egzaminacyjnej [podpisy nieczytelne]
Data wytworzenia: 1933 - 01 - 24
Wytwórca: Komisja Egzaminacyjna
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Powiązania: CATL 44 A / 42.1.2
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Jadwiga Urbanowicz
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Kraków, kursy kosmetyczne, Stanisława Sietnicka, T. Owczyński, Helena Apselówna
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty rodzinne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.