Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lucyna Majerska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Archiwum Józefa Kryzi”

 

Józef Kryzia przy szybie "Artur" w Trzebini

Kolekcja (zbiór/zespół): Lucyna Majerska, Słowa kluczowe: Józef Kryzia, szyb "Artur", Kopalnia Węgla Kamiennego "Siersza", Trzebinia


Na drugim planie szyb "Artur" przy kopalni węgla kamiennego w Sierszy (część KWK "Siersza"). W dniu 1 listopada 1999 r. rozpoczęto likwidację KWK "Siersza", a w 2001 roku kopalnię tę ostatecznie zamknięto. Na pierwszym planie widoczny Józef Kryzia. Dokument udostępniła Lucyna Majerska


Nazwa dokumentu: Józef Kryzia przy szybie "Artur" w Trzebini
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Lucyna Majerska
Teczka (jednostki archiwalna): Archiwum Józefa Kryzi
Numer ID: CATL 44 A / 44.1.6
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1958
Miejsce wytworzenia: Trzebinia (dzielnica: Siersza)
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Lucyna Majerska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Józef Kryzia, szyb "Artur", Kopalnia Węgla Kamiennego "Siersza", Trzebinia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Archiwum Józefa Kryzi"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.