Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Andrzej Kostka” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"”

 

Przwenarsz "Sokołów" przez Rynek w Trzebini

Kolekcja (zbiór/zespół): Andrzej Kostka, Słowa kluczowe: uroczystość 3 Maja, T.G. "Sokół", ul. Piłsudskiego, rynek, Trzebinia


Przemarsz przez ul. Piłsudskiego i Rynek w Trzebini w okresie międzywojennym. Po prawej stronie, za stacją benzynową, widoczny fragment bocznej ściany tzw. "Sukiennic"(budynek rozebrano w czasie II wojny światowej). Pochód prawdopodobnie z okazji uroczystości 3 Maja - widok na grupę członków T.G. "Sokół". Fotografię udostępnił Andrzej Kostka.


Nazwa dokumentu: Przwenarsz "Sokołów" przez Rynek w Trzebini
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Andrzej Kostka
Teczka (jednostki archiwalna): Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"
Numer ID: CATL 44 A / 4.15.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1918 --- 1939
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Powiązania: CATL 44 A / 4.6.9
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępnił Andrzej Kostka
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: uroczystość 3 Maja, T.G. "Sokół", ul. Piłsudskiego, rynek, Trzebinia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół""
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.