Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Monika Paluch” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Szkoły Podstawowe w Psarach i Karniowicach”

 

Świadectwo Publicznej Szkoły Powszechnej w Karniowicach-Dulowej, 1933

Kolekcja (zbiór/zespół): Monika Paluch, Słowa kluczowe: okres międzywojenny, świadectwo szkolne, Trzebinia, Dulowa, Karniowice, Publiczna Szkoła Powszechna


Świadectwo Stanisława Palucha - za rok szkolny 1932/1933 - z czteroklasowej Publicznej Szkoły Powszechnej w Karniowicach-Dulowej. Dokument datowany na dzień "14 czerwca 1933", jest podpisany przez Kierownika Szkoły (J.Grela) i Opiekunkę Oddziału (prawdopodobnie Miętkówna lub Więtkówna) oraz sygnowany dużą, okragłą pieczęcią z orłem w koronie i napisem "Kierownictwo Publicznej Szkoły Powszechnej w Karniowicach". Szkoła obsługiwała jednak młodzież z dwóch wsi - Karniowic i Dulowej. Dokument udostepniła Monika Paluch.


Nazwa dokumentu: Świadectwo Publicznej Szkoły Powszechnej w Karniowicach-Dulowej, 1933
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Monika Paluch
Teczka (jednostki archiwalna): Szkoły Podstawowe w Psarach i Karniowicach
Numer ID: CATL 44 A / 17.1.4
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1933-06-14
Wytwórca: Publiczna Szkoła Powszechna w Karniowicach-Dulowej
Miejsce wytworzenia: Karniowice (wieś w Gminie Trzebinia)
Typ dokumentu: świadectwo szkolne
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Monika Paluch
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: okres międzywojenny, świadectwo szkolne, Trzebinia, Dulowa, Karniowice, Publiczna Szkoła Powszechna
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Szkoły Podstawowe w Psarach i Karniowicach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.