Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teresa Ichniowska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pisma z Urzędu Miasta Trzebini”

 

Poświadczenie zamieszkania - 1938 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska, Słowa kluczowe: zaświadczenie, Urząd Miasta Trzebini, Trzebinia


Pismo z dnia 11 maja 1938 r., poświadczające, że urodzona w 1914 roku w Trzebini Jakobina Amalia Skomska - córka Michała i Amalii, urzędniczka, wyznamia rzymsko-katolickiego, stanu cywilnego "wolna" - zamieszkuje w Trzebini, przy ul. Dąbrowskiego 180 od dnia 24 grudnia 1936 r. (poprzednie miejsce zamieszkania: Lubaczów). Dokument opatrzony jest w lewym górnym rogu pieczęcią prostokątną z napisem: "Urząd Miejski Trzebinia, woj. krakowskie. Pow. Chrzanów". U dołu dokumentu przystawiono pieczęć owalną z orłem w koronie i napisem: "Zarząd Miejski w Trzebini. Powiat Chrzanowski". Podpis pod dokumentem nieczytelny. Udostępniła Teresa Ichniowska.


Nazwa dokumentu: Poświadczenie zamieszkania - 1938 r.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska
Teczka (jednostki archiwalna): Pisma z Urzędu Miasta Trzebini
Numer ID: CATL 44 A / 20.10.6
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1938-05-11
Wytwórca: Urząd Miasta Trzebini
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: zaświadczenie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Teresa Ichniowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: zaświadczenie, Urząd Miasta Trzebini, Trzebinia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pisma z Urzędu Miasta Trzebini"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.