Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teresa Ichniowska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„"Fablok" w Chrzanowie”

 

Umowa o pracę w chrzanowskim "Fabloku" - 1936 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska, Słowa kluczowe: Chrzanów,


Umowa o pracę zawarta w dniu 15 grudnia 1936 r., pomiędzy Zakładami "Fablok" w Chrzanowie a Jakobiną Skomską, na mocy której przyjęto mieszkankę Trzebini do pracy w charakterze stenotypistki, określając termin rozpoczęcia pracy na 16 grudnia 1936 r. Dokument trzystronicowy (tu widoczne strony z pieczęciami - 1 i 3). Na pierwszej stronie, w lewym górnym rogu, pieczęć prostokątna z napisem: "Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce Spółka Akcyjna. Chrzanów (Małopolska)". U dołu ostatniej strony dokumentu pieczęć o podobnej treści. Udostępniła Teresa Ichniowska.


Nazwa dokumentu: Umowa o pracę w chrzanowskim "Fabloku" - 1936 r.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska
Teczka (jednostki archiwalna): "Fablok" w Chrzanowie
Numer ID: CATL 44 A / 20.9.4
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1936-12-15
Wytwórca: "Fablok" w Chrzanowie
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: umowa o pracę
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Teresa Ichniowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Chrzanów,
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): ""Fablok" w Chrzanowie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.