Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Jolanta Piskorz” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie niezidentyfikowane z albumu rodzinnego”

 

Piknik w okresie międzywojennym

Kolekcja (zbiór/zespół): Jolanta Piskorz, Słowa kluczowe: okres międzywojenny, piknik


Fotografia pochodzi z okresu międzywojennego i przedsdtawia grupę osób podczas pikniku. Niestety dziś już nie wiadomo kim są osoby widoczne na fotografii. Zdjęcie pochodzi z albumu Lucyny z Potockich Piskorz, a poprzednio było w posiadaniu jej matki, Michaliny z Matusików Potockiej - jest więc prawdopodobne, że są to osoby pochodzące z tych rodzin, bądź też w jakiś sposób z nimi związane.


Nazwa dokumentu: Piknik w okresie międzywojennym
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Jolanta Piskorz
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie niezidentyfikowane z albumu rodzinnego
Numer ID: CATL 44 A / 8.4.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1918-11-11 - 1939-09-01
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC, udostępniła Jolanta Piskorz
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: okres międzywojenny, piknik
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie niezidentyfikowane z albumu rodzinnego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.