Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teresa Jelonek” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Ksiądz Mieczysław Noworyta - działacz opozycji”

 

Ks. Mieczysław Noworyta na spotkaniu Koła Przyjaciół Harcerzy

Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Jelonek, Słowa kluczowe: ks. Mieczysław Noworyta, Trzebinia, Koło Przyjaciół Harcerzy, bp. Stanisław Smoleński


Zdjęcie zostało wykonane w Trzebini,podczas corocznego spotkania Koła Przyjaciół Harcerzy, składającego się z dawnych wychowanków ks. Luzara. Członkowie koła spotykaja się w Trzebini co roku, we wrześniu, w rocznicę śmierci ks. Mariana Luzara ("Czarnego Kruka"). Fotografia została wykonana w roku 1977 lub 1978. Ksiądz Mieczysław Noworyta - działacz opozycyjny - siedzi za stołem (druga osoba z prawej), a obok niego siedzi biskup Stanisław Smoleński (trzeci od prawej). Spotkanie miało miejsce w salkach katechetycznych parafii Piotra i Pawła w Trzebini, usytuowanych "pod wieżą".


Nazwa dokumentu: Ks. Mieczysław Noworyta na spotkaniu Koła Przyjaciół Harcerzy
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Jelonek
Teczka (jednostki archiwalna): Ksiądz Mieczysław Noworyta - działacz opozycji
Numer ID: CATL 44 A / 6.1.5
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1977-09-01
Wytwórca: koło Przyjaciół harcerzy - wychowankowie ks. Luzara
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Powiązania: CATL XLIV J / 34.46.1
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC, udostępniła Teresa Jelonek
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: ks. Mieczysław Noworyta, Trzebinia, Koło Przyjaciół Harcerzy, bp. Stanisław Smoleński
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Ksiądz Mieczysław Noworyta - działacz opozycji"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.