Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Krystyna Kowalik” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Okres przed II wojną światową”

 

Róża Bartonec w gronie rodzinnym

Kolekcja (zbiór/zespół): Krystyna Kowalik, Słowa kluczowe: Trzebinia, Róża Bartonec


Dziewczyna w kapeluszu na głowie to Róża Bartonec, nosząca w póżniejszym okresie nazwisko po mężu - Wróblewska. O personaliach pozostałych osób nic nie wiadomo. Prawdopodobnie jest to fotografia z lat 20. ubiegłego stulecia, przedstawiająca Różę Bartonec w gronie rodziny lub przyjaciół. Zdjęcie udostępniła córka - Krystyna z Wróblewskich Kowalik, mieszkanka Trzebini. Fotografia stanowi depozyt Krystyny Kowalik przechowywany w bibliotece.


Nazwa dokumentu: Róża Bartonec w gronie rodzinnym
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Krystyna Kowalik
Teczka (jednostki archiwalna): Okres przed II wojną światową
Numer ID: CATL 44 A / 7.1.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC, udostępniła Krystyna Kowalik
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia, Róża Bartonec
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Okres przed II wojną światową"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.