Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Teresa Ichniowska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Major Kazimierz Kosiński”

 

Gwóźdź do drzewca sztandaru - 1938 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska, Słowa kluczowe: mjr Kazimierz Kosiński, okres międzywojenny, Obywatelski i Wykonawczy Komitet Sztandarowy Związku b. Ochotników Armii Polskiej, Rzeszów


Gwóźdź do drzewca sztandaru z wygrawerowanym napisem "Mjr. Kosiński". Gwoździem tym był spięty dokument z 1938 r., stanowiący apel o wspomożenie finansowe w celu ufundowania sztandaru Związku b. Ochotników Armii Polskiej w Rzeszowie. Źródło dostępniła Teresa Ichniowska, fotografię wykonał w marcu 2012 r. Paweł Morawiecki.


Nazwa dokumentu: Gwóźdź do drzewca sztandaru - 1938 r.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Teresa Ichniowska
Teczka (jednostki archiwalna): Major Kazimierz Kosiński
Numer ID: CATL 44 A / 20.8.5
Sygnatura: brak
Autor: b.a. (źródło) , Paweł Morawiecki (fotografia)
Data wytworzenia: 1938-01-01 - 1938-10-31
Wytwórca: Obywatelski i Wykonawczy Komitet Sztandarowy Związku b. Ochotników Armii Polskiej w Rzeszowie
Miejsce wytworzenia: Rzeszów
Typ dokumentu: źródło historyczne
Powiązania: CATL 44 A / 20.8.4
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Teresa Ichniowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: mjr Kazimierz Kosiński, okres międzywojenny, Obywatelski i Wykonawczy Komitet Sztandarowy Związku b. Ochotników Armii Polskiej, Rzeszów
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Major Kazimierz Kosiński"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.