Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Franciszek Mazur” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty dotyczące Trzebini”

 

Walne Zebranie Kongregacji Kupieckiej w Trzebini - wersja 1

Kolekcja (zbiór/zespół): Franciszek Mazur, Słowa kluczowe: Trzebinia, Kongregacja Kupiecka


Zdjęcie grupowe, wykonane podczas Walnego Zebrania Kongregacji Kupieckiej w Trzebini, w dniu 7 marca 1948 roku. W pierwszym rzędzie, pierwszy z prawej siedzi pan Hulewicz. Natomiast stojąca w trzecim rzędzie kobieta (ósma od lewej, z apaszką pod szyją, pomiędzy dwoma mężczyznami) to pani Helena Musik. W pierwszym rzędzie, szósty od lewej siedzi Antoni Kościółek (z wąsem i poszetką w brustaszy), zaś w drugim rzędzie, kobieta druga od prawej, to prawdopodobnie pani Czuban. Personalia pozostałych osób nieznane. Oryginał tej fotografii Franciszek Mazur przekazał przed śmiercią Miejskiej Bibliotece Publicznej w Trzebini.


Nazwa dokumentu: Walne Zebranie Kongregacji Kupieckiej w Trzebini - wersja 1
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Franciszek Mazur
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty dotyczące Trzebini
Numer ID: CATL 44 A / 9.1.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Kongregacja Kupiecka w Trzebini
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC, Biblioteka Trzebinia
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia, Kongregacja Kupiecka
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty dotyczące Trzebini"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.