Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Stowarzyszenie "Nasze Psary"” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wycieczki na trasie Kraków-Ojców”

 

Grupa osób przy Kopcu Piłsudskiego - 1935 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Stowarzyszenie "Nasze Psary", Słowa kluczowe: Kraków, Kopiec Piłsudskiego, Trzebinianie, Psarzanie


Grupa osób przy Kopcu Piłsudskiego (personalia nieznane). Kopiec rozpoczęto sypać 6 sierpnia 1934 r., w dwudziestą rocznicę wymarszu z Krakowa I kompanii kadrowej Legionów, a zakończono sypanie 9 lipca 1937 r. Na odwrocie fotografii pieczęć prostokątna z napisem: "Budowa kopca Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego na Sowińcu k. Krakowa w r. 1935" oraz zapisek odręczny "Pamiątka od Znajomego". Udostępniło Stowarzyszenie "Nasze Psary".


Nazwa dokumentu: Grupa osób przy Kopcu Piłsudskiego - 1935 r.
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Stowarzyszenie "Nasze Psary"
Teczka (jednostki archiwalna): Wycieczki na trasie Kraków-Ojców
Numer ID: CATL 44 B / 13.10.4
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1935-04-01 - 1935-09-30
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniło Stowarzyszenie "Nasze Psary"
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Kraków, Kopiec Piłsudskiego, Trzebinianie, Psarzanie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wycieczki na trasie Kraków-Ojców"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.