Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Krystyna Kowalik” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Okres przed II wojną światową”

 

Grupa członków "Sokoła"

Kolekcja (zbiór/zespół): Krystyna Kowalik,


Fotografia przedstawia prawdopodobnie grupę członków Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół". Brak informacji o personaliach poszczególnych osób. Zdjęcie jest datowane na odwrocie "27.09.1930". Fotografia stanowi depozyt Krystyny Kowalik przechowywany w bibliotece.


Nazwa dokumentu: Grupa członków "Sokoła"
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Krystyna Kowalik
Teczka (jednostki archiwalna): Okres przed II wojną światową
Numer ID: CATL 44 A / 7.1.6
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1930-09-27
Wytwórca: "Sokół"(prawdopodobnie)
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-By-NC, udostepniła Krystyna Kowalik
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Okres przed II wojną światową"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.