Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Jadwiga i Tadeusz Wrońscy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Towarzystwo Szkoły Ludowej w Krzu”

 

Krze - Święto 3 Maja 1934

Kolekcja (zbiór/zespół): Jadwiga i Tadeusz Wrońscy, Słowa kluczowe: Święto 3 Maja, Krze, Trzebinia


Zarząd TSL w Krzu (obecnie dzielnica Trzebini) wraz z uczestnikami pochodu z okazji święta 3 Maja. Fotografia wykonana w 1934 r. W pierwszym szeregu siedzi Józef Pająk (mężczyzna z siwymi wąsami i laską, obok dziecka w stroju krakowskim), jeden z inicjatorów budowy Domu Ludowego TSL w Krzu), a tuż przy nim Stanisław Kawala (po prawej, trzyma przed sobą chłopca). Również w pierwszym szeregu, ale pierwszy od lewej, siedzi Ludwik Kasprowicz (z dzieckiem). Personalia pozostałych osób nieznane. Fotografię udostępnili J.T. Wrońscy


Nazwa dokumentu: Krze - Święto 3 Maja 1934
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Jadwiga i Tadeusz Wrońscy
Teczka (jednostki archiwalna): Towarzystwo Szkoły Ludowej w Krzu
Numer ID: CATL 44 A / 10.1.4
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1934-05-03
Miejsce wytworzenia: Krze (obecnie dzielnica Trzebini)
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC, udostępnili J.T. Wrońscy
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Święto 3 Maja, Krze, Trzebinia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Towarzystwo Szkoły Ludowej w Krzu"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.