Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Rodzina Sokołowskich” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pensjonat "Zacisze" w Worochcie”

 

Pensjonat "Zacisze" w Worochcie,1938 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Sokołowskich, Słowa kluczowe: Pensjonat "Zacisze", Worochta, okres międzywojenny, uzdrowisko, Ukraina


Pensjonat "Zacisze" w Worochcie (okolice Jaremcza). W okresie międzywojennym miejscowość uzdrowiskowa "Worochta" znajdowała się w granicach Polski i była siedzibą gminy wiejskiej Worochta w powiecie nadwórniańskim województwa stanisławowskiego. Fotografię wykonano przed wejściem do Pensjonatu "Zacisze" w sierpniu 1938 r. - udostępniła Barbara Sokołowska-Kurek.


Nazwa dokumentu: Pensjonat "Zacisze" w Worochcie,1938 r.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Sokołowskich
Teczka (jednostki archiwalna): Pensjonat "Zacisze" w Worochcie
Numer ID: CATL 44 A / 11.10.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1938-08-01 - 1938-08-31
Wytwórca: Pensjonat "Zacisze" w Worochcie
Miejsce wytworzenia: Worochta (obecnie w granicach Ukrainy)
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Barbara Sokołowska-Kurek
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Pensjonat "Zacisze", Worochta, okres międzywojenny, uzdrowisko, Ukraina
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pensjonat "Zacisze" w Worochcie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.