Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Stowarzyszenie "Nasze Psary"” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Programy teatralne i foldery”

 

Program Teatru Miejskiego im. J. Slowackiego w Krakowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Stowarzyszenie "Nasze Psary", Słowa kluczowe: program teatralny, Teatr Miejski im.Juliusza Słowackiego, Kraków


Program Teatru Miejskiego im. J. Slowackiego w Krakowie - broszurka, tekst zasadniczy zawiera reklamy przedsiębiorstw i usług w Krakowie w 1946 r. Program konkretnej sztuki zapewne wsuwano w tę broszurkę w formie luźnej kartki (w tym przypadku niezachowanej). Dokument został wydany w marcu 1946 r. i wydrukowany w Drukarni Związkowej w Krakowie- udostępnił T. Piszczek ze Stow. "Nasze Psary".


Nazwa dokumentu: Program Teatru Miejskiego im. J. Slowackiego w Krakowie
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Stowarzyszenie "Nasze Psary"
Teczka (jednostki archiwalna): Programy teatralne i foldery
Numer ID: CATL 44 B / 13.18.5
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1946 - 03
Wytwórca: Teatr Miejski im. J. Slowackiego w Krakowie
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: informator
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP Trzebinia - udostepnił Tomasz Piszczek
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: program teatralny, Teatr Miejski im.Juliusza Słowackiego, Kraków
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Programy teatralne i foldery"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.