Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Andrzej Kostka” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Władze Miasta Trzebini”

 

Burmistrz Trzebini Leon Willmann z małżonką - 1

Kolekcja (zbiór/zespół): Andrzej Kostka, Słowa kluczowe: Służebniczki Najświetszej Marii Panny, Burmistrz Miasta Trzebini, Trzebinia


Fotografia przedstawia Burmistrza Trzebini Leona Willmanna w towarzystwie małżonki i dwóch zakonnic ze zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Marii Panny (posiadających swój dom zakonny w parafii Piotra i Pawła w Trzebini). Leon Willmann wszedł do Rady Miejskiej w 1933 r. Pierwsze posiedzenie zarządu z jego udziałem odbyło się 12 stycznia 1934 r., a Willmann przewodził obradom zarządu do 1938 roku. Zdjęcie zostało więc wykonane w latach 1934-1938, zapewne podczas jakichś uroczystości.


Nazwa dokumentu: Burmistrz Trzebini Leon Willmann z małżonką - 1
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Andrzej Kostka
Teczka (jednostki archiwalna): Władze Miasta Trzebini
Numer ID: CATL 44 A / 4.7.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Powiązania: CATL XLIV A / 6.132.3
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC, udostępnił Andrzej Kostka
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Służebniczki Najświetszej Marii Panny, Burmistrz Miasta Trzebini, Trzebinia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Władze Miasta Trzebini"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.