Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Andrzej Kostka” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Władze Miasta Trzebini”

 

Burmistrz Trzebini Leon Willmann z małżonką - 2

Kolekcja (zbiór/zespół): Andrzej Kostka, Słowa kluczowe: Służebniczki Najświetszej Marii Panny, Leon Willmann, Burmistrz Miasta Trzebini, Trzebinia


Fotografia przedstawia Burmistrza Trzebini Leona Willmanna w towarzystwie małżonki i zakonnic ze zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświetszej Marii Panny. Na drugim planie grupa mieszkańców o niezidentyfikowanych personaliach.


Nazwa dokumentu: Burmistrz Trzebini Leon Willmann z małżonką - 2
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Andrzej Kostka
Teczka (jednostki archiwalna): Władze Miasta Trzebini
Numer ID: CATL 44 A / 4.7.3
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1934-01-12 - 1938-12-31
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Powiązania: CATL XLIV A / 6.132.2
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Służebniczki Najświetszej Marii Panny, Leon Willmann, Burmistrz Miasta Trzebini, Trzebinia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Władze Miasta Trzebini"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.