Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Rodzina Sokołowskich” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wycieczki krajoznawcze - z albumu rodziny Szczęśniaków”

 

Grupa młodzieży na drabinie - lata 40. XX w.

Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Sokołowskich, Słowa kluczowe: lata 40. XX w., młodzież, wycieczka, Kalwaria Zebrzydowska


Grupa młodzieży na drabinie punktu wysokościowego w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej (sygnowane na odwrocie "Kalwaria") w latach 40. XX w. Na samym dole stoi Anna Szczęśniak, a na samej górze Józefa Szczęśniak. Pozostałe personalia nie są znane. Dokument udostępniła Barbara Sokołowska-Kurek.


Nazwa dokumentu: Grupa młodzieży na drabinie - lata 40. XX w.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Sokołowskich
Teczka (jednostki archiwalna): Wycieczki krajoznawcze - z albumu rodziny Szczęśniaków
Numer ID: CATL 44 A / 11.17.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1941-07-01 - 1943-08-31
Miejsce wytworzenia: okolice Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępniła Barbara Sokołowska-Kurek
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: lata 40. XX w., młodzież, wycieczka, Kalwaria Zebrzydowska
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wycieczki krajoznawcze - z albumu rodziny Szczęśniaków"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.