Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Biblioteka Publiczna w Trzebini” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Konkurs wiedzy o Trzebini”

 

Adolf Kuciel podczas sypania kopca Piłsudskiego w Krakowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteka Publiczna w Trzebini, Słowa kluczowe: Trzebinia, Kraków, Kopiec Piłsudskiego, Adolf Kuciel


Fotografia stanowiła ilustrację pracy literackiej - autorstwa - jaka wpłynęła na konkurs wiedzy o Trzebini, Anny Ludwikowskiej i Magdaleny Rychlik organizowany rokrocznie przez Szkołę Podst. nr.6 im, W. Broniewskiego w Gaju i Miejską Bibliotekę Publiczną im. A. Asnyka w Trzebini. na zdjęciu jest pradziadek jednej z autorek - Adolf Kuciel podczas sypania kopca Piłsudskiego w Krakowie na Sowińcu. Kopiec rozpoczęto sypać 6 sierpnia 1934 roku, w dwudziestą rocznicę wymarszu z Krakowa I kompanii kadrowej Legionów Piłsudskiego - a zakończono 9 lipca 1937.


Nazwa dokumentu: Adolf Kuciel podczas sypania kopca Piłsudskiego w Krakowie
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteka Publiczna w Trzebini
Teczka (jednostki archiwalna): Konkurs wiedzy o Trzebini
Numer ID: CATL 44 B / 1.2.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1935-03-01 - 1935-11-30
Wytwórca: b.a.
Miejsce wytworzenia: Kraków
Typ dokumentu: fotografia
Powiązania: CATL XLIV J / 2.11.2
Prawa do dysponowania publikacją: Anna Ludwikowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia, Kraków, Kopiec Piłsudskiego, Adolf Kuciel
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Konkurs wiedzy o Trzebini"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.