Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Jadwiga i Tadeusz Wrońscy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Żołnierze armii austriackiej”

 

Żołnierze austriaccy

Kolekcja (zbiór/zespół): Jadwiga i Tadeusz Wrońscy, Słowa kluczowe: armia austriacka, żołnierze


Zdjęcie portretowe dwóch żołnierzy armii austriackiej (personalia nieznane). Fotografia ta pojawiła się w zestawie ze zdjęciem z rejonu Siemakowiec i Czernelicy, przedstawiającym prawdopodobnie mężczyznę widocznego po lewej stronie. Nie można więc wykluczyć, że została ona wykonana w tym samym czasie. Dokument udostępnili J.T. Wrońscy.


Nazwa dokumentu: Żołnierze austriaccy
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Jadwiga i Tadeusz Wrońscy
Teczka (jednostki archiwalna): Żołnierze armii austriackiej
Numer ID: CATL 44 A / 10.5.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a
Data wytworzenia: 1914-05-01 - 1917-10-31
Typ dokumentu: fotografia
Powiązania: CATL 44 A / 10.5.2
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC, udostępnili J.T. Wrońscy
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: armia austriacka, żołnierze
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Żołnierze armii austriackiej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.