Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Jadwiga i Tadeusz Wrońscy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Trzebinia - zakłady pracy i parafie”

 

Młodzież z parafii Krystynów z s. Felicjanką

Kolekcja (zbiór/zespół): Jadwiga i Tadeusz Wrońscy, Słowa kluczowe: rocznica śmierci Piłsudskiego, felicjanki, Krystynów, Trzebinia


Młodzież z parafii Krystynów (część terytorium miasta Trzebini) w towarzystwie jednej z sióstr Felicjanek. Fotografię wykonano w 1936 r., podczas obchodów rocznicy śmierci Józefa Piłsudskiego - udostępnili J.T. Wrońscy.


Nazwa dokumentu: Młodzież z parafii Krystynów z s. Felicjanką
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Jadwiga i Tadeusz Wrońscy
Teczka (jednostki archiwalna): Trzebinia - zakłady pracy i parafie
Numer ID: CATL 44 A / 10.6.7
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1936-05-10 - 1936-05-17
Miejsce wytworzenia: Krystynów (w granicach Trzebini)
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępnili J.T. Wrońscy
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: rocznica śmierci Piłsudskiego, felicjanki, Krystynów, Trzebinia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Trzebinia - zakłady pracy i parafie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.