Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Leszek Morawiecki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dzielnica "Salwator" w Trzebini”

 

Łąki na Miechowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Leszek Morawiecki, Słowa kluczowe: Miechów, Gmina Trzebinia, dzielnica Salwator


Widok na przedwojenny Miechów (w chwili obecnej teren ten stanowi część Osiedla Salwator) z okien domu państwa Chucherków (obecny adres: ul. Długa 55). Dzisiejszy Miechów w znacznym stopniu pokrywa zabudowa domków jednorodzinnych, a przed II wojną światową większość tego terenu zajmowały łąki, wykorzystywane jako pastwiska dla zwierząt gospodarskich. Fotografię udostępnił Leszek Morawiecki.


Nazwa dokumentu: Łąki na Miechowie
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Leszek Morawiecki
Teczka (jednostki archiwalna): Dzielnica "Salwator" w Trzebini
Numer ID: CATL 44 A / 19.7.3
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1937-05-01 - 1939-08-31
Miejsce wytworzenia: Trzebinia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: CC-BY-NC biblioteka - udostępnił Leszek Morawiecki
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Miechów, Gmina Trzebinia, dzielnica Salwator
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dzielnica "Salwator" w Trzebini"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.